0
ספק מורשה לקורסי עזרה ראשונה משרד החינוך

שאלות ותשובות

לקוחות יקרים, בעמוד זה מרוכזות השאלות המרכזיות הנוגעים לשירותים שאנו מספקים.
יש לכם שאלה שלא מופיעה במאגר? נשמח לשמוע מכם.

אנו מאמינים שקורס עזרה ראשונה צריך להיות מקצועי, איכותי ועם שירות מצוין, אך עם זאת גם נגיש ואטרקטיבי במחיר.

אורכו של קורס עזרה ראשונה משתנה ותלוי באוכלוסיית היעד. ההיקפים נעים בין 4 שעות, 8 שעות, 28 שעות, 44 שעות ועד ל60 שעות לימוד.

 

מאמני כושר, מצילים, כבאים, חשמלאים, מורים, סייעות, גננות, רופאי שיניים, מטפלים ברפואה משלימה, מאבטחים ועוד – כל אלו חייבים על פי חוק בקורס עזרה ראשונה.

תוקף תעודת עזרה ראשונה הינו שנתיים מיום האסמכה. לאחר מכן יש לבצע רענון על מנת לחדש את התעודה.יש לשים לב שצריך לבצע את הרענון בתוך טווח השנתיים, במידה ולא יבוצע בזמן יהיה צורך לבצע את הקורס מחדש.

גם אם ההדרכה בוצעה בצורה הטובה ביותר, לאחר שנתיים הזכרון נחלש וקשה יותר לזכור את החומר הנלמד בבירור. בנוסף, אחת לשנה מתעדכנות הנחיות ארגון הלב האמריקאי ומשרד הבריאות, ולנו החובה להעביר את העדכונים אל התלמידים.

אורך הרענון תלוי בקורס הבסיס, ולרוב הוא קצר יותר ממנו. לא יודעים מה אורך הרענון שאתם נדרשים לבצע? מוזמנים להתייעץ איתנו.

ניתן לבצע רענון עזרה ראשונה בצורה פרטית בבית, בקבוצה מטעמיכם, או באחת מהשלוחות הרבות שלנו ברחבי הארץ: תל אביב, ראשון לציון, אשקלון, חיפה, נתניה, באר שבע, ירושלים ועוד.

בעבר מנהלי המעון בלבד נדרשו לבצע קורס התנהלות בטוחה. כיום, כל צוות המעון חייב בביצוע הקורס. גננות, סייעות, מנהלות ואף אנשי צוות לוגיסטים.

על פי הנחיות משרד העבודה, קורס התנהלות בטוחה בנוי מ14 שעות לימוד.

קורס התנהלות בטוחה מונע מקרים רבים של היפגעות בגני ילדים כתוצאה מחוסר תשומת לב או מודעות. הידעתם? למעלה מ200,000 ילדים נפגעים בשנה כתוצאה מהתנהלות לא בטוחה.

התעודות אשר נקר מדיק מנפיקה עומדות בדרישות ובנהלים של משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד הכלכלה, משרד העבודה, מנהל הספנות, מנהל הספורט ועוד.

כן. ישנן חברות הדרכה או מדריכים פרטיים שלא עומדים בתקנים, נהלים או דרישות שמציגים משרדי הממשלה השונים, ולכן לא מורשים להנפיק תעודה מאושרת.

על פי תקן משרד החינוך הנוקשה (ובצדק), סטודנטים להוראה נדרשים לעבור קורס עזרה ראשונה בהיקף 44 שעות, אשר מחולק ללמידה מתוקשבת ושני מפגשים פרונטליים. מורים? סומכים עליכם שתצילו חיים!

ניתן לבקש מאיתנו גם אישור דיגיטלי זמני עד לקבלת התעודה. בימים אלו אנו עובדים על תעודה אלקטרונית חדשנית. יש למה לחכות!

בין מדריכנו המצויינים ניתן למצוא מגישי עזרה ראשונה, חובשים, חובשים בכירים, פרמדיקים ורופאים.

כן, ניתן. במקרים מיוחדים תגבה תוספת תשלום בהתאם להכשרת המדריך.

אין סוג אחד מעודף, ועל כן ניתן לבצע אדפטציה (התאמה) של המדריך לקהל היעד.

זמינות, אפשרות לשינון החומר, התקדמות בקצב אישי, אמצעים ויזואליים, שאלות לתרגול והתאמה לקהל היעד הם רק חלק מהיתרונות הרבים בלומדה המתוקשבת שלנו.

חד משמעית כן. ניתן ללמוד כמה שתרצו בכל יום, בזמן שלכם, מכל מקום!

הלומדה המצוינת שלנו בנויה ממצגות, סרטונים, מאמרים ושאלות לתרגול.

בקורס עזרה ראשונה, המבחן בנוי מ20 שאלות אמריקאיות. בכדי לעבור את המבחן, יש לקבל 80 ומעלה.

במבחן המעשי, התלמידים יבחנו על החייאה, שימוש בדפיברילטור, חבישות, סילוק גוף זר ועוד.

תוכן במבחן המעשי, התלמידים יבחנו על החייאה, שימוש בדפיברילטור, חבישות, סילוק גוף זר ועוד.

מענה טלפוני: א’-ה’ 07:00-22:00, ו’ 07:00-13:00
(נסו לתפוס אותנו לא זמינים)

טלפון, WhatsApp, צור קשר באתר, פייסבוק ואינסטגרם.
אנחנו בכל מקום.

מחיר הדרכת עזרה ראשונה תלוי במיקום, מספר האנשים והיקף הקורס.
מזמינים אתכם לפנות אלינו עד היום ולקבל הצעת מחיר מפתיעה.

חברת הדרכות הרפואה המדורגת ביותר בגוגל

סטנדרט השירות חשוב בכל מקצוע ובכל ענף, על אחת כמה וכמה שמדובר בקורסי עזרה ראשונה. השירות בנקר מדיק מתחיל משלב יצירת הקשר, דרך ההרשמה ועד לקורס עצמו. גם לאחר הקורס, בוגרנו הרבים יכולים להעיד על הליווי הצמוד והמקצועי, במענה לסוגיות רפואיות, שחזור תעודה והתנהלות מול משרדי הממשלה השונים.

 

אבל למה שנעיד על עצמנו? 
אספנו עבורכם כמה ביקורות נבחרות מתוך למעלה מ10,000 שקיבלנו מכם בגוגל! בנוסף, בין לקוחותינו ניתן למצוא את החברות הגדולות והמובילות במשק, שבוחרות בנו שנה אחר שנה 🙂