0
ספק מורשה לקורסי עזרה ראשונה משרד החינוך

רענון עזרה ראשונה עם החברה המובילה בישראל

רענון עזרה ראשונה יעיל ומקצועי, אשר ניתן לביצוע בצורה היברידית, מבלי לבזבז זמן יקר. לאחר הרענון, תקבלו מאיתנו תעודת עזרה ראשונה חדשה אשר תקפה לשנתיים נוספות.

מי מחוייב ברענון עזרה ראשונה?

על פי החוק בישראל, ישנם כמה אוכלוסיות אשר מחוייבות לבצע קורס עזרה ראשונה במסגרת תפקידם. החל ממורים, אשר נדרשים בקורס עזרה ראשונה בהיקף 30 שעות, עד למשיטים אשר נדרשים בקורס מעמיק של 44 שעות.

המשותף לכל האוכלוסיות היא החובה לבצע רענון עזרה ראשונה מקיף אחת לשנתיים, במטרה לשמר את הידע, לקבל עדכונים מהשטח בהתאם להנחיות משרד הבריאות וארגון הלב האמריקאי ובסיום לקבל תעודה חדשה אשר תקפה לשנתיים נוספות.

עם זאת, אנחנו ממליצים גם למי שביצע קורס עזרה ראשונה מטעמי ידע כללי, קבלת יכולת להגיש עזרה ראשונה וכדומה, גם לבצע רענון עזרה ראשונה בעצמו. כמו בכל תחום, גם בתחום העזרה ראשונה ישנם חידושים ושינויים שנובעים מטכנולוגיה, סיפורי מקרה, לקחי עבר ומחקרים רפואיים מדוקדקים. כן כן, סכמת החייאה השתנתה כמה וכמה פעמים מאז שביצעתם את הקורס ההוא בצבא!

רענון עזרה ראשונה בנקר מדיק

החשיבות לבצע רענון בזמן

רובם הגדול של המשרדים הממשלתיים והרגולטורים הגדירו את החובה לבצע רענון עזרה ראשונה בכל שנתיים, ואף הציבו שני תמריצים לביצוע הרענון בזמן. הראשון, היא הידיעה שללא קורס עזרה ראשונה/רענון בתוקף, לא ניתן לבטח את עצמך ולכן לא ניתן לעסוק במקצוע, והשני היא ההנחייה לבצע רענון עזרה ראשונה כל שנתיים בדיוק. עברו יותר משנתיים? יש לבצע קורס עזרה ראשונה חדש, מההתחלה.

אך אל דאגה. בנקר מדיק, נוכל לבדוק את מועד התעודה האחרונה שלכם ולבדוק האם אתם נדרשים בקורס עזרה ראשונה או רק רענון. נוכל למצוא לכם פתרון לכל בעיה, כולל שילוב של למידה מתוקשבת, רישום מהיר ויעיל והנפקת תעודת עזרה ראשונה במיידי.

היכן ניתן לבצע רענון עזרה ראשונה?

נקר מדיק היא החברה המובילה בישראל והמדורגת ביותר בגוגל בכל הקשור להדרכות עזרה ראשונה, קורסים ורענונים. על כן, לאור הביקוש הרב נפתחו 9 שלוחות בפריסה ארצית: תל אביב, ראשון לציון, נתניה, חיפה, אשקלון, ירושלים, באר שבע, עפולה ואילת.

בכולן, תוכלו למצוא את הרענונים המקצועיים והמקיפים ביותר, אשר משולבים לרוב עם למידה מתוקשבת מקדימה. קדימה, בואו נמצא יחד את המועד שיתאים לכם - ניתן להירשם לבד, תוך 2 דקות, בלחיצה על הכפתור הבא:

רענון עזרה ראשונה בנקר מדיק

למה לעשות רענון בנקר מדיק?

חברת נקר מדיק הוקמה ב2010 ומאז מספקת הדרכות עזרה ראשונה, קורסי עזרה ראשונה, רענוני עזרה ראשונה באופן בלעדי, ועל כן משקיעה את כל המאמצים בפיתוח קורסים מקצועיים ואיכותיים. איך זה בא לידי ביטוי? החל משלב ההרשמה, אשר מתבצע באופן קל ויעיל, דרך השירות לקוחות שיתן לכם מענה לכל שאלה, בכל זמן, עד לקורסים שמתנהלים בצורה המקצועית ביותר, על ידי מדריכים מנוסים אשר נבחרים בפינצטה, ולומדות אשר מעבירות את החומר בצורה קלילה, מובנת ומלמדת.

נכון, אנחנו לא אובייקטיבים, אבל הלקוחות שלנו כן. לכן, הם השאירו לנו למעלה מ - 11,000 ביקורות חיביות (5 כוכבים) בגוגל, אשר מתארות את החוויה שלהם לאחר ביצוע קורס עזרה ראשונה אצלנו. מזמינים אתכם להיכנס, לקרוא ולעשות את הבחירה הנכונה.