0
ספק מורשה לקורסי עזרה ראשונה משרד החינוך

קורס מדריכי עזרה ראשונה

כך תהפכו מחובשים למדריכים מקצועיים תוך כמה מפגשים בודדים

למי מתאים קורס מדריכי עזרה ראשונה?

תתפלאו לדעת: קורס מדריכי עזרה ראשונה לא מיועד רק למדריכים חדשים, אלא גם למדריכים ותיקים אשר עובדים בתחום ההדרכה כבר שנים. במידה ואתם מדריכים ותיקים, אתם בטח יודעים שהדרכה אחת לא דומה לאחרת, ותמיד יש מה ללמוד ולאן להתפתח. קורס מדריכי עזרה ראשונה של נקר מדיק נבנה בזכות 12 שנות ניסיון בתחום, ומאגד את כל המסקנות, דרכי הפעולה והכלים הדרושים להדרכת עזרה ראשונה מצוינת! בנוסף, קורס מדריכי עזרה ראשונה של נקר מדיק מיועד גם לחובשים או מגישי עזרה ראשונה בעלי ידע רפואי, אך ללא ידע הדרכתי. במהלך הקורס יעשה “יישור קו” בפן המקצועי ורק לאחר מכן יתחיל הפן ההדרכתי. חשוב לדעת, הקבלה לקורס מדריכי עזרה ראשונה מותנת במעבר ריאיון קצר אשר מטרתו להבין האם הגורם הרפואי מתאים לעולם ההדרכה, הן בפן האישי והן בפן המקצועי.

מה נלמד בקורס מדריכי עזרה ראשונה?

תכני הקורס נבנו לאחר שילוב שיטות ההדרכה הצבאיות עם אלו האזרחיות, במטרה להבטיח קורס מעניין ומלמד ומדריכים מצוינים בסיומו. מדריכי הקורס גאים להעביר לכם את הידע אשר צברו באלפי שעות הדרכה, לאוכלוסיות שונות, במתארים שונים ובהיקפי קורסים מגוונים. סגל המדריכים כולל מפקדים בקורסי חובשים, מנהלי חברות הדרכה ומומחים מתחום ההדרכה. במהלך הקורס ילמדו מדריכי העזרה ראשונה לעתיד תכנים רבים ומגוונים, אשר מחולקים להדרכתי, מקצועי וניהולי. בין הנושאים ניתן למצוא העברת פרזנטציה, עמידה מול קהל, שימוש נכון בטון וטונציה, טכניקות מסירה, דרכי המודדות עם התנגדויות, מהם תחומי האחריות של מגיש העזרה ראשונה, שימוש בעזרים בכיתה לטובת ההדרכה ועוד עוד! בסיום קורס מדריכי עזרה ראשונה תתקיים סדנא מסכמת המשלבת העברת פרזנטציות והדרכה לדוגמא תחת תנאי לחץ הכוללים התנגדויות שונות. הסדנא תתקיים בהשתתפות כלל תלמידי הקורס, ובסופה יינתן משוב מפורט ממדריך הקורס.

אנחנו מאמינים שלכל שאלה יש תשובה

האם ההדרכה היא מתוקשבת או פרונטלית?

באופן כללי, ניתן לבצע קורס עזרה ראשונה בצורה מתוקשבת, בצורה פרונטלית או בצורה היברידית, כלומר שילוב של השניים. שימו לב להבדלים בין האופציות השונות – במידה ותבחרו במסלול מתוקשב בלבד, לא תהיו זכאים לתעודה. לכן, האופציה הנפוצה ביותר לקורס עזרה ראשונה היא היברידית, כלומר תחילת למידה דרך לומדה מתקושבת/מקוונת ולאחר מכן מפגש מעשי אחד למטרת תרגול ובחינה. במידה ואתם נמנים על אוכלוסיות שנדרשות בהדרכת עזרה ראשונה פרונטלית בלבד, אנו ממליצים להתייעץ עם הצוות שלנו כדי להתאים את הקורס עזרה ראשונה עבורכם. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר.

למידה מתוקשבת היא שם כללי לשימוש בתכנים דיגיטליים בתוך הקורס עזרה ראשונה. יש כמה מטרות ויתרונות ללמידה המתוקשבת, החל מגמישות בשעות הלימוד (אפשר ללמוד בזמנכם הפנוי), דרך למידה בקצב שלכם ועד לקיצור זמנים משמעותי מהמפגש המעשי. הלמידה המתוקשבת בנייה מסרטונים, מצגות, שאלות לתרגול ומבחן עיוני מסכם, כתנאי לקבלת תעודת עזרה ראשונה בסיום הקורס. מעוניינים לתאם קורס עזרה ראשונה היברידי? צרו איתנו קשר עוד היום.

חברת נקר מדיק מפעילה קורס עזרה ראשונה בפריסה ארצית נוחה ורחבה, במטרה לשרת את כלל הלקוחות שלנו, מהגולן ועד אילת. נכון להיום, עומדות לרשות הלקוח שתי אפשרות לקיום קורס עזרה ראשונה או רענון עזרה ראשונה: האחת היא להצטרף לאחת מהשלוחות שלנו, בהם אנחנו מפעילים קורסים באופן תדיר. בין השלוחות ניתן למצוא את תל אביב, ראשון לציון, אשקלון, נתניה, ירושלים, אילת, חיפה, באר שבע ועפולה. לא מצאתם שלוחה שתתאים? לכו על האפשרות השנייה, והזמינו קורס עזרה ראשונה עד הבית. מבטיחים שתופתעו מהמחיר (לטובה)

במידה ועברתם בהצלחה את החלק העיוני והמעשי של ההכשרה, תהיו זכאים כמובן לתעודת מגיש עזרה ראשונה תקפה. נקר מדיק היא החברה החדשנית ביותר להדרכות עזרה ראשונה בישראל, ועל כן משתמשת באמצעים דיגיטליים גם בכל הקשור להנפקת התעודה. איך התהליך עובד? בסיום ההדרכה, המדריכים מעבירים אלינו את רשימת הזכאים, ואנחנו דואגים להנפיק להם אישור דיגיטלי, מהרגע להרגע. כלומר, עד 48 שעות מרגע סיום ההדרכה, תקבלו תעודת מגיש עזרה ראשונה מאושרת אליכם, ישירות למייל!

ההרשמה לקורס עזרה ראשונה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר.

(הסתבכתם? התקשרו אלינו: 054-3493062)

הגיוני מאוד ללכת לאיבוד בין כל כך הרבה סוגים של קורסי עזרה ראשונה. בנקר מדיק עשינו לכם את זה פשוט, ובנינו טבלה מסודרת של סוגי הקורסים, מה נלמד בכל קורס ואפילו אפשר לבקש את העלות הממוצעת להכשרה. קל, נכון?

טעימה מהקורס עזרה ראשונה שלנו

שילוב למידה מקוונת בקורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה מקוון הוא תמיד פתרון טוב, תחת שני תנאים חשובים: האחד, למידה מתוקשבת ברמה גבוהה אשר מכילה סרטונים, מצגות, אינטראקטיביות ושאלות לתרגול והטמעת החומר. השני, שילוב של מפגש מעשי לצורך תרגול מעשי ובחינה מעשית, כדי להקנות תחושת בטחון וכמובן לצורך קבלת תעודת מגיש עזרה ראשונה בסיום ההכשרה, בהתאם להיקף השעות הנבחר.

“למידה דרך אמצעים מקוונים בלימוד עצמי היא תמיד פתרון טוב, תחת שני תנאים חשובים: האחד, למידה מתוקשבת ברמה גבוהה אשר מכילה סרטונים, מצגות, אינטראקטיביות ושאלות לתרגול והטמעת החומר. השני, שילוב של מפגשים מעשי לצורך תרגול מעשי ובחינה מעשית, כדי להקנות תחושת בטחון וכמובן לצורך קבלת תעודה מסכמת בסיום ההכשרה, בהתאם לסוג ההכשרה. גם בקורס מדריכי עזרה ראשונה ניתן לשלב למידה מתוקשבת בכדי לחסוך זמן יקר בכיתה, מבלי לפגוע באיכות החומר. לפרטים נוספים, כולל עלויות ומועדים, יש ליצור קשר טלפוני.”

חברת הדרכות הרפואה המדורגת ביותר בגוגל

סטנדרט השירות חשוב בכל מקצוע ובכל ענף, על אחת כמה וכמה שמדובר בקורסי עזרה ראשונה. השירות בנקר מדיק מתחיל משלב יצירת הקשר, דרך ההרשמה ועד לקורס עצמו. גם לאחר הקורס, בוגרנו הרבים יכולים להעיד על הליווי הצמוד והמקצועי, במענה לסוגיות רפואיות, שחזור תעודה והתנהלות מול משרדי הממשלה השונים.

 

אבל למה שנעיד על עצמנו? 
אספנו עבורכם כמה ביקורות נבחרות מתוך למעלה מ10,000 שקיבלנו מכם בגוגל! בנוסף, בין לקוחותינו ניתן למצוא את החברות הגדולות והמובילות במשק, שבוחרות בנו שנה אחר שנה :)