0

קורס אנטומיה פיזיולוגיה

מנהלי בתי ספר לספורט? הטמיעו בארגון שלכם קורס אנטומיה פיזיולוגיה מקיף, מקצועי ונוח, גם בצורה היברידית

למי מתאים קורס אנטומיה פיזיולוגיה?

הנושאים אשר נלמדים בקורס זה קשורים קשר ישיר לעולם הרפואה, ועל כן כמעט כל בעל מקצוע שבא במגע עם בני אדם בזמן מאמץ כמו מאמני כושר, מדריכי שחייה, רכיבה טיפולית וכדומה נדרשים לבצע קורס אנטומיה פיזיולוגיה. לרוב, הקורס נלמד כחלק מהלימודים המקצועיים, לדוגמא בבית הספר לספורט בו לומד החניך. על כן, הקורס מתאים לבתי ספר לספורט אשר מעוניינים להטמיע קורס מעניין, חוויתי, מתוקשב או היברדי, בנושא אנטומיה פיזיולוגיה, או לחניכים פרטיים אשר מעוניינים בהכשרה כחלק מלימודיהם או לידע אישי מציל חיים. קורס אנטומיה פיזיולוגיה בנקר מדיק נלמד בשילוב לומדה מתוקשבת המתקדמת ביותר בישראל, אשר מכילה את כלל הנושאים הרלוונטים לתלמיד. מלבד הלומדה האיכותית, בסיומה יתבצע גם מבחן עיוני מסכם אשר נותן חיווי מספרי וציון אותו התלמיד יוכל להציג מול בית הספר.

מה נלמד בקורס אנטומיה פיזיולוגיה?

הלומדה מקיפה ביותר וכוללת את הנושאים אשר נדרשים על ידי הרגולטורים השונים, לרבות מנהל הספורט. בין התכנים ניתם למצוא מונחי יסוד וארגון הגוף החי, מידע נרחב על העצמות, הסחוסים, המפרקים, רצועות וגידים בגוף האדם, ירידה לעומק בנושא השרירים והעצמות בגוף ובסיום מבחן מסכם על החומר הנלמד. אל דאגה, בין פרק לפרק תוכלו לתרגל ממגוון שאלות אינטראקטיביות טרם ביצוע המבחן המסכם. במידה ובית הספר מעוניין לבצע התאמות בלומדה בכדי להתאים את קורס האנטומיה פיזיולוגיה לצרכיו שלו, נוכל לקיים פגישת אפיון ולהבין אילו תכנים נרצה להוסיף ומה מטרתם בתהליך הלמידה.
בקורס אנטומיה פיזיולוגיה של נקר מדיק תוכלו למצוא מידע על מונחי היסוד בגוף האדם ארגון הגוף החי מידע מקיף על העצמות הסחוסים המפרקים הרצועות והגידים ירידה לפרטים בחלקי הגוף לרבות גולגולת אגן בית החזה גפיים שלד וכמובן מידע מקיף על סוגי השרירים ושמות השרירים בגוף לרבות מידע מעניין על תפקודם.

אנחנו מאמינים שלכל שאלה יש תשובה

האם ההדרכה היא מתוקשבת או פרונטלית?

באופן כללי, ניתן לבצע קורס עזרה ראשונה בצורה מתוקשבת, בצורה פרונטלית או בצורה היברידית, כלומר שילוב של השניים. שימו לב להבדלים בין האופציות השונות – במידה ותבחרו במסלול מתוקשב בלבד, לא תהיו זכאים לתעודה. לכן, האופציה הנפוצה ביותר לקורס עזרה ראשונה היא היברידית, כלומר תחילת למידה דרך לומדה מתקושבת/מקוונת ולאחר מכן מפגש מעשי אחד למטרת תרגול ובחינה. במידה ואתם נמנים על אוכלוסיות שנדרשות בהדרכת עזרה ראשונה פרונטלית בלבד, אנו ממליצים להתייעץ עם הצוות שלנו כדי להתאים את הקורס עזרה ראשונה עבורכם. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר.

למידה מתוקשבת היא שם כללי לשימוש בתכנים דיגיטליים בתוך הקורס עזרה ראשונה. יש כמה מטרות ויתרונות ללמידה המתוקשבת, החל מגמישות בשעות הלימוד (אפשר ללמוד בזמנכם הפנוי), דרך למידה בקצב שלכם ועד לקיצור זמנים משמעותי מהמפגש המעשי. הלמידה המתוקשבת בנייה מסרטונים, מצגות, שאלות לתרגול ומבחן עיוני מסכם, כתנאי לקבלת תעודת עזרה ראשונה בסיום הקורס. מעוניינים לתאם קורס עזרה ראשונה היברידי? צרו איתנו קשר עוד היום.

חברת נקר מדיק מפעילה קורס עזרה ראשונה בפריסה ארצית נוחה ורחבה, במטרה לשרת את כלל הלקוחות שלנו, מהגולן ועד אילת. נכון להיום, עומדות לרשות הלקוח שתי אפשרות לקיום קורס עזרה ראשונה או רענון עזרה ראשונה: האחת היא להצטרף לאחת מהשלוחות שלנו, בהם אנחנו מפעילים קורסים באופן תדיר. בין השלוחות ניתן למצוא את תל אביב, ראשון לציון, אשקלון, נתניה, ירושלים, אילת, חיפה, באר שבע ועפולה. לא מצאתם שלוחה שתתאים? לכו על האפשרות השנייה, והזמינו קורס עזרה ראשונה עד הבית. מבטיחים שתופתעו מהמחיר (לטובה)

במידה ועברתם בהצלחה את החלק העיוני והמעשי של ההכשרה, תהיו זכאים כמובן לתעודת מגיש עזרה ראשונה תקפה. נקר מדיק היא החברה החדשנית ביותר להדרכות עזרה ראשונה בישראל, ועל כן משתמשת באמצעים דיגיטליים גם בכל הקשור להנפקת התעודה. איך התהליך עובד? בסיום ההדרכה, המדריכים מעבירים אלינו את רשימת הזכאים, ואנחנו דואגים להנפיק להם אישור דיגיטלי, מהרגע להרגע. כלומר, עד 48 שעות מרגע סיום ההדרכה, תקבלו תעודת מגיש עזרה ראשונה מאושרת אליכם, ישירות למייל!

ההרשמה לקורס עזרה ראשונה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר.

(הסתבכתם? התקשרו אלינו: 054-3493062)

הגיוני מאוד ללכת לאיבוד בין כל כך הרבה סוגים של קורסי עזרה ראשונה. בנקר מדיק עשינו לכם את זה פשוט, ובנינו טבלה מסודרת של סוגי הקורסים, מה נלמד בכל קורס ואפילו אפשר לבקש את העלות הממוצעת להכשרה. קל, נכון?

טעימה מהקורס עזרה ראשונה שלנו

שילוב למידה מקוונת בקורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה מקוון הוא תמיד פתרון טוב, תחת שני תנאים חשובים: האחד, למידה מתוקשבת ברמה גבוהה אשר מכילה סרטונים, מצגות, אינטראקטיביות ושאלות לתרגול והטמעת החומר. השני, שילוב של מפגש מעשי לצורך תרגול מעשי ובחינה מעשית, כדי להקנות תחושת בטחון וכמובן לצורך קבלת תעודת מגיש עזרה ראשונה בסיום ההכשרה, בהתאם להיקף השעות הנבחר.

למידה דרך אמצעים מקוונים בלימוד עצמי היא תמיד פתרון טוב, תחת שני תנאים חשובים: האחד, למידה מתוקשבת ברמה גבוהה אשר מכילה סרטונים, מצגות, אינטראקטיביות ושאלות לתרגול והטמעת החומר. השני, שילוב של מפגשים מעשי לצורך תרגול מעשי ובחינה מעשית, כדי להקנות תחושת בטחון וכמובן לצורך קבלת תעודה מסכמת בסיום ההכשרה, בהתאם לסוג ההכשרה. גם בקורס אנטומיה פיזיולוגיה ניתן לשלב את הלמידה המתוקשבת כחלק מתהליך הלימוד, או ללמוד דרך הלומדה בלבד, למקצועות אשר מאפשרים זאת. מעוניינים לדעת יותר על הפתרונות שלנו, בהתאם למקצוע בו אתם עוסקים? צרו איתנו קשר עוד היום.

חברת הדרכות הרפואה המדורגת ביותר בגוגל

סטנדרט השירות חשוב בכל מקצוע ובכל ענף, על אחת כמה וכמה שמדובר בקורסי עזרה ראשונה. השירות בנקר מדיק מתחיל משלב יצירת הקשר, דרך ההרשמה ועד לקורס עצמו. גם לאחר הקורס, בוגרנו הרבים יכולים להעיד על הליווי הצמוד והמקצועי, במענה לסוגיות רפואיות, שחזור תעודה והתנהלות מול משרדי הממשלה השונים.

 

אבל למה שנעיד על עצמנו? 
אספנו עבורכם כמה ביקורות נבחרות מתוך למעלה מ10,000 שקיבלנו מכם בגוגל! בנוסף, בין לקוחותינו ניתן למצוא את החברות הגדולות והמובילות במשק, שבוחרות בנו שנה אחר שנה :)