0
ספק מורשה לקורסי עזרה ראשונה משרד החינוך

דפיברילטור מומלץ

דפיברילטור פיליס (מכשיר החייאה)

דפיברילטור מומלץ – מדריך הקנייה המלא

מכשיר החייאה או דפיברילטור בשמו הלועזי, הוא מכשיר רפואי חיוני אשר הימצאותו במרחב עשויה להוות את ההבדל בין חיים למוות. כיום, מכשיר דפיברילטור הוא מכשור חובה בכל בית חולים, אך לאחרונה החלו להבין כי הצבה של דפיברילטורים במרחב הציבורי והנגשה של השימוש בהם עשויה להציל חיים רבים. כיצד עובד הדפיברילטור, מהו אופן השימוש בו והאם גם לכם כדאי להתקין אחד? כל התשובות במאמר הבא.

דפיברילטור לב – המכשיר שמציל חיים

מכיר הדפיברילטור הראשון הומצא אי שם בשיאה של המאה הקודמת, אך רק כאשר הומצא הדפיברילטור הנייד נעשתה פריצת דרך בתחום והחלו לצייד את האמבולנסים במכשירי החייאה מצילי חיים. הדפיברילטור הוא מכשיר פשוט יחסית העושה שימוש בשוק חשמלי על מנת להחזיר את קצב פעימות הלב לסדרן, השימוש בו נעשה בעיקר במצבים של פרפור בחדרי הלב, דום לב ובפעולות ההחייאה השונות. הימצאותו של המכשיר ושימוש נכון בו עשויים להציל חיים ולהוות את ההבדל שבין פגיעה מערכתית בלתי הפיכה לבין יציאה בזנק מינימאלי ממצב החירום.

דפיברילטור פיליפס
דפיברילטור פיליפס

הצבת דפיברילטור במרחב הציבורי

כאמור, מכשירי ההחייאה הן מכשור חובה בכל בית חולים וחדר ניתוח, אך בשנים האחרונות הפכה הצבת הדפיברילטור במרחב הציבורי לחוק של ממש אשר בעקבותיו ניתן למצוא מכשירים מצילי חיים פזורים במקומות הומי אדם ובמוקדי סיכון שונים. הצבת המכשירים מאפשר לבצע פעולות החייאה מהירה עוד בטרם מגיע האמבולנס והעזרה המקצועית. פעולת ההחייאה המהירה היא חיונית במקרים אלו ובכוחה להציל חיים ולשפר את תוצאת האירוע.

מהו אופן השימוש במכשיר?

המכשירים אשר מיועדים לשימוש אזרחי ציבורי הם מכשירים קלים להתקנה ופשוטים לשימוש. משך ההתקנה אינו עולה על דקות בודדות ולאחר מכן ניתן יהיה להשתמש במכשיר במקרה הצורך. המכשירים כוללים סוללה חשמלית חזקה במיוחד אשר אינה מאבדת או פורקת את המטען החשמלי ובכך הופכת את המכשיר לזמין לשימוש במשך שנים ארוכות. המכשירים כוללים הוראות הפעלה פשוטות ובאופן כללי התפעול אינו מצריך ידע רפואי קודם, באופן הזה כל אדם אשר יגיע למכשיר ההחייאה יידע כיצד לבצע נכונה את הפעולה ויוכל להציל חיי אדם. חשוב להקפיד כי לאחר ההתקנה יבוצעו בדיקות תקופתיות אשר יאוששו את תקינות המכשיר ויוודאו כי אכן ניתן יהיה לעשות בו שימוש במקרה הצורך.

איזה מכשיר כדאי לקנות?

בקטלוג האתר שלנו תוכלו למצוא מגוון של מכשירי דפיברילטור בעלי עלות משתלמת במיוחד. בין היתר תוכלו למצוא מכשירים של החברות:

  • פיליפס – HS1 – דפיברילטור מומלץ ביותר אשר כולל ארון מפואר, שילוט תקני ומכשיר ביטי לאומדן עומק העיסוי, בכפוף ל8 שנות אחריות מלאות.
  • דפיבטק – lifeline – מכשיר החייאה עטור פרסים ונוח במיוחד לשימוש, כולל שני כפתורים בלבד והנחיות לשימוש נכון בשפה העברית.
  • Heartsine – 360p – מכשיר החייאה אוטומטי בעל כפתור אחד בלבד, אשר מפעיל את השוק החשמלי בצורה אוטומטית.

שימו לב בבחירת המכשיר כי הוא תואם את הציפיות שלכם ואת אופן השימוש לשמו נועד. כל המכשירים שאנו מוכרים הם ברמה הגבוה ביותר ויתפקדו ביעילות רבה בשעת הצורך, אך חשוב להקפיד על תקינותם ועל תנאי אחזקה נאותים.

מכשיר החייאה דפיברילטור – מחיר

עלות מכשיר דפיברילטור משתנה בהתאם לסוג ולדגם אותו תבחרו לרכוש. באופן כללי עלותם עשויה לנוע החל מ-4,500 ₪ למכשיר ועד לטווח של כ-6,000 ₪ ויותר למכשירים מקצועיים בבתי חולים ואמבולנסים. באתר שלנו תוכלו לבחור ולהזמין באופן ישיר מכשיר החייאה וליהנות משירות מעולה, מחיר אטרקטיבי ומשלוח מהיר עד אליכם. לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו: 054-3493062.