נקר מדיק - קורסי עזרה ראשונה ושירותים רפואיים - אודות

נקר מדיק – הדרכה ושירותים רפואיים, גאה להציע את שירותיה בתחומי ההדרכה, ציוד רפואי והליווי הרפואי לחברתך.

החברה הוקמה בשנת 2010 ונותנת שירותי הדרכות עזרה ראשונה לגופים ציבוריים, חברות פרטיות ולכלל האוכלוסיה.          

כחלק מפעילותינו חברת נקר מדיק מכשירה כבאים, מצילים, מדריכי ספורט, מורים, גננות ועוד.

בין שירותינו ניתן למצוא:

  • קורס עזרה ראשונה 
  • קורס עזרה ראשונה מתוקשב
  • רענון עזרה ראשונה.                        
  • מכירת ציוד רפואי וערכות עזרה ראשונה.
  • ליווי רפואי והפעלות עמדות עזרה ראשונה.

נקר מדיק חרתה על דגלה את המקצועיות בהדרכה, ומביאה לחברתך את הידע המעודכן ביותר יחד עם מדריכים מנוסים וציוד חדשני ( בובות הדרכה מקצועיות הנותנות משוב לגבי אופן ההחייאה, בובות החייאה תינוק מתקדמות, לומדות עזרה ראשונה מקצועיות ועוד).

נקר מדיק עובדת בפריסה ארצית בשלושת התחומים ומדריכיה בעלי ניסיון הדרכתי (ביה”ס לרפואה צבאית, מד”‘א ). המדריך יגיע עד בית העסק עם ציוד חדיש ורעב ללמד את מקצוע העזרה הראשונה.

נקר מדיק מייבאת ומשווקת ציוד רפואי העומד בכל התקנים הישראליים ובתקן FDA (ארגון הבריאות האמריקאי).

הדרכות עזרה ראשונה:

מזה מספר שנים נקר מדיק נותנת שירותי הדרכות עזרה ראשונה לגופים מרכזיים בתחומי הספורט, התחבורה, המצילים, המקצועות הפרא-רפואיים, המאבטחים, המלונאות ועוד…

לאחר כל הדרכה אנו שולחים משוב ומבצעים בקרה שוטפת על איכות ההדרכה, איכות הציוד הרפואי ומה שקשור בכך.

אנו רואים במקצוע הדרכת העזרה הראשונה כשליחות בהצלת חיי אדם ומשקיעים את מירב המאמצים שכל תלמיד ותלמיד ירכוש את הידע המקסימאלי בהצלת חיים, על כן אנו מאפשרים גם לאוכלוסיות בעלות קשיי שפה ללמוד את התכנים בצורה המקצועית ביותר וזאת באמצעות חוברות במספר שפות: עברית, רוסית וערבית.

כל תלמיד מקבל משתמש לאתר נקר – מדיק המכיל את חוברות הקורס, מאגרי שאלות ובנוסף סרטוני הדרכה בהתאם לקורס בו הם נמצאים.

עם סיום הקורס תלמידי נקר מדיק מקבלים תעודת מגיש עזרה ראשונה מפלסטיק כדוגמת כרטיס אשראי בעלות תוקף של שנתיים הנשמרות במערכותינו לצורך תיעוד, בקורסים מסוימים תונפק תעודת גמר גדולה (רענון חובשים וכד’).

לאחר קבלת התעודה אנו מלווים את תלמידינו בכל הדרך עד הרענון ומאפשרים להם להמשיך לצפות בחומרי ההדרכה, מעדכנים בשינויים בתחום ובנושא רענון התעודה (במידה והתלמיד מאשר לקבל מידע זה).

נשמח מאוד לעמוד לשירותכם

צוות נקר מדיק

תעודת מגיש עזרה ראשונה

תעודת מגיש עזרה ראשונה מאושרת

עם סיום הקורס/רענון תלמידי נקר מדיק מקבלים תעודת מגיש עזרה ראשונה מאושרת ע"י כלל הגורמים הממשלתיים ופרטי התלמיד נשמרים לצורך שירות עתידי בשחזור וליווי התלמיד.

מקצועיות

קורסי עזרה ראשונה מבוצעים ע"י מדריכים בעלי ניסיון הדרכתי עם ציוד מתקדם הכולל בובות החייאה מקצועיות, טריינרים לחנק, דפיברילטור, ציוד חבישה, Beaty ועוד.

שליחות

אנו רואים במקצוע הדרכות העזרה ראשונה כשליחות בהצלת חיי אדם ועל כן משקיעים את מירב המשאבים שכל תלמיד ותלמיד ירכוש את הידע המקסימלי בהצלת חיי אדם. בנקר מדיק אנו מאפשרים לאוכלוסיות בעלות קשיי שפה ללמוד את התכנים בצורה מקצועית דרך לומדות בשפות עברית, אנגלית, רוסית וערבית.

מלקוחותינו